Dashi me 1 yll, Luani me 4 yje/ Astrologia Meri jep horoskopin per javen 7-14 Tetor per cdo shenje


Parashikimi Astrologjik Javor per dt 7 deri ne dt 14 Tetor 2022

Dashi -1 yll

Hena e plote ne Bricjap kesaj jave ju sjell veshtiresi ne karriere dhe familje !Mbyllet nje cikel i rendesishem ne heten tuaj !

Demi – 2 yje

Nje ndikim te mire do kete ne qellime dhe shoqeri te reja Por ne dashuri do keni nje problem te rendesishem sidomos me partnerin ne cift !

Binjaket – 2yje

Per ju nje ceshtje ekonomike do kthehet ne girgotha apo ne nje rremuj e cila do preki edhe jeten tuaj shpirterore !

Gaforrja – 3 yje

Per ju hena e plote ne Bricjap do te thote nje partner josges qe ju terheq ne kurthin e nje lidhjeje e cila dikotohet nga emocionet e momentit !

Luani – 4 yje

Sapo te kaloni nga neser kete pasiguri ne pune dhe emocionale do ti hapni vetes nje porte te re shume me te ndritshme ne jeten tuaj !Largohet nje mallkim !

Virgjeresha – 3 yje

Per ju kjo jave ka rendesi te dyfishte edhe shoqerore edhe personale !Do ju duher ti hepni fund nje menyre jetese ne emer te sakrifices duke vazhduar ne veten tuaj !

Peshorja -3 yje

Ju keni ne dore tashme te nerni energjine e plotesimit te nje deshire familjare dhe mbylljes se nje periudhe te lodhshme !Tani duhet te nendoni per te ardhmen Nje ndarje ju ve ne dyshim per jeten tuaj personale !

Akrepi – 4 yje

Hena e plote ne Bricjap sa i fircon pozitat tuaja dhe ju bene me te bindur per vendimet qe doni te nerrni Do keni takime me njerez te rendesishem !

Shigjetari – 3 yje

Hena e plote ne Bricjap ju ngre interesin ekonomik dhe deshiren per tu bere i plotfuqishem ne kete drejtim per monentin !

Bricjapi -2 yje

Hena e plote ne shenhen tuaj ju ndikon qe te nerrni nje vendim i cili ju perket vetem juve pa marre parasysh pasojat e reagimit te te tjereve Sidomis ne cift !

Ujori – 2 yje

Hena e plote ne zBrichap sa ju fut shkendijen oer te realizuar deshirat tuaja por gjithmone ju ve pengesa qe te terhiqeni apo tju nervozoj !

Peshqit – 3 yje

Kjo jave ju ndikon te stabilizoni gjithe mazen e kekundshne te sjelljes dge situatave qe i keni prekur kaq here sa i keni bere te qullta pa i cuar para !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *