Foto e bukur familjare/Sa bukur duket Alketa me djalin e saj


Alketa Vejsiu e ka filluar karrieren e saj ne televizion qe kur ishte nje adoleshente. Me shkathtesine dhe origjinalitetin qe ka, ajo ka ditur te beje per vete te githe shqiptaret.

Moderatorja e njohur ka drejtur disa nga emsionet me te ndjekura ne vend. Gjithashtu Alketa na beri krenar edhe me moderimin e saj profesionist teksa drejtonte emisionin me te ndjekur Italian ne Sanremo.

Ndersa persa i perket jetes se saj private, ajo eshte treguar gjithmone shume e rezervuar. Alketa ka preferuar qe familjen e saj ta mbaje githmone sa me private.

Por si rrallehere, ajo ka publikuar ne ‘Instastory’ nje foto me djalin e saj te cilit i ka bere dhe nje dedikim shume te vecante. Moderatorja ka shkruajtur se ai eshte dali i saj i preferuar ne te gjithe boten.

Ne nuk e kemi pare asnjehere Alketen kaq te hapur per familjen e saj dhe duket qe ka nje marredhenie shume te ngushte me te.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *