Me fustan nuserie/Ja si duket Alketa Vejsiu ne fustanin e bardhe te nuserise


Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu eshte padyshim imazhi me jetegjate ne ekranin shqiptar. Aftesia dhe elokuenca e saj per te sjelle gjera te bukura ne skene ka ditur si te terheq vemendjen e publikut.

Ajo eshte shquar gjithmone per stilin e vecante dhe per pamjen e saj mjaft te kuruar.

Alketa ka moderuar emisione dhe kompeticione te ndryshme te cilat kane pasur shume sukses.Ne llogarine e saj ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo publikon foto te ndryshme nga rutina e saj e perditshme.

Moderatorja e njohur ka zgjedhur qe kete here te ndaje me ndjekesit disa foto ku shfaqet e veshur me vello te bardhe. Alketa duket shume e bukur dhe mjaft e kendshme me kete fustan.

Kujtojme se ajo sot jeton me bashkeshortin e saj ne preferi te Tiranes dhe eshte mama e nje djali dhe vajze te cilet quhen Nicol dhe Lionel. Alketa e ka mbjtur gjithmone familjen larg televizionit dhe mediave sociale.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *